Підшипник маточини конічний роликовий VOLVO SCANIA IVECO RENAULT RVI 1109968 VKHB2334 1652119
2 680 ₴
- В наявності
- Код: VKHB2334
+380674091060
- +380 (67) 409-10-60 Відділ продажу
- +380 (67) 343-25-60 Костянтин
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Внутрішній діаметр [мм]:85
Зовнішній діаметр [мм]:150
Ширина [мм]: 30,5
Виробник SKF
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Тип запчастини | Аналог |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Японія |
| Код запчастини | VKHB 2334 |
| Ширина | 30.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 85 мм |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 680 ₴









