Накладки гальмівні Iveco EuroCargo Ево Єврокарго 1906200 1903480 1903481 1906241 2991906 WVA 19384 WVA 19385


3 400 ₴
- В наявності
- Код: 65001823N00A8RV
+380674091060
- +380 (67) 409-10-60 Відділ продажу
- +380 (67) 343-25-60 Костянтин
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накладки гальмівні Iveco EuroCargo Ево Єврокарго 1906200 1903480 1903481 1906241 2991906 WVA 19384 WVA 19385 AS5011
| O бараб. | 381 мм |
| R | 184 мм |
| Вага | d>8,845 кгВисота паковання | 17,8 см |
| Гальмівна накладка | з серпоподібною накладкою |
| Гальмівна накладка | Стандартний розмір |
| Довжина всередині | 188 мм |
| Довжина зовні | 207 мм |
| Довжина паковання | 19,3 см |
| Заклепки у комплекті накладок | 96 |
| Знак відп. | E9-90R-01.876/2410 |
| Контакт попередження про знос | підготовлено для індикації попередження про зношення |
| Схема розточування/кількість отворів | 12 |
| Тип заклепок | L9 |
| Товщина | 18,2 мм |
| Ширина | 178 мм |
| Ширина паковання | 15,9 см |
| Якість | 3658F |
| Якість | Various |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Тип | Барабанні |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Fomar Friction |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | 65001823N00A8RV |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 1906200 1903480 1903481 1906241 2991906 WVA 19384 WVA 19385 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Iveco |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 400 ₴


