Фільтр повітряний MAN E2000 F2000 F90 E237L AM446 81083040094 81083040083 P777579 LX612

1 630 ₴
- В наявності
- Код: 93927CNT
- +380 (67) 409-10-60 Відділ продажу
- +380 (67) 343-25-60 Костянтин
Фільтр повітряний MAN E 2000, F 2000, F 90, E237L, AM446, 81083040094, 81083040083, P777579, LX612
| Висота | 483.0 мм |
| Зовнішній діаметр | 303.0 мм |
| Внутрішній діаметр | 245.0 мм |
| Внутрішній діамер 2 | 172.0 мм |
У нас широкий асортимент запчастин для вантажних автомобілів MAN, MERCEDES, VOLVO, DAF, RENAULT, SCANIA, IVECO. Запчастини напівпричіпів причепів SCHMITZ, до осей BPW, SAF, ROR, GIGANT.У нас Ви можете купити запчастини за найнижчими цінами, ознайомитися з характеристиками деталей. Наші фахівці допоможуть підібрати потрібні запчастини, отримати інформацію про виробника запчастин замовити як оригінальні, так і аналоги запчастин. Постачання запчастин відбувається з власного складу, заказ запчастин із Польщі здійснюється до чотирьох днів.
Запчастини для вантажних автомобілів
Запчастини на Автомобілі моделі DAF, 45, LF45, 55, LF55, 65, CF65, 75, CF75, 85, CF85, ATI 95, 95XF, XF 95, XF105
Запчасти на Автомобили модели IVECO, Eurocargo, EuroTech, EuroStar, EuroTrakkerr, Stralis, City Class, Domino 2001, Eurotech Cursor, Eurotrakker Cursor ,Daily, Cargo
Запчастин на Автомобілі моделі MAN, G-series, L2000, M-series, M90, M2000, F-series, F90, F2000, TG-A
Запчастин на Автомобілі моделі MERCEDES, L-series, T2, Vario, LP, LK-series, Atego, NG-series, MK-series, SK-series, Actros, Axor, Econic, Sprinter, Vario
Запчасти на Автомобили модели, RENAULT, B-Messenger, Mascott, S-Midliner, M-Midliner, Midlum, G-Manager, R-Major, Premium, Kerax, AE-Magnum, Magnum EuroTech, Master, Trafic, Kangoo,DXI 11, 12, 13
Запчастин на Автомобілі моделі, SCANIA, 3-series, 93, 113, 143, 4-series, R-serie, 94, 114, 124, 144, 164
Запчастин на Автомобілі моделі, FLC, FL-6, FS-7, FL-7, FL-10, FL-12, FM-7, FM-9, FM-10, FM-12, F-10, F-12, F-16, FH-12, FH-16, FH13
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Contech |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | MAN 81083040083 |
| Код запчастини | 93927CNT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оригінальні номери | AM446, 81083040094, 81083040083, P777579, LX612 |
- Ціна: 1 630 ₴


