Наконечник тяги кермовий DAF LF45 1604248 1703472 1705907 1902997
Наконечник тяги кермовий DAF LF45 M20x1.5/M28x1.5x148 права різь 1604248 1703472 1705907 1902997 JTE3537 TRW 10682 AUGER SEM8670 FE32536
| Монтажна позиція | передн |
| Сторона монтажу | Прав |
| Довжина | 145.0 мм |
| Розмір конуса | 23.5 мм/ 26.2 мм |
| Розмір різьби | M28 мм |
| Крок різблення | 1.5 мм |
| Розмір різьби 2 | M20 мм |
| Крок різблення 2 | 1.5 мм |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Auger |
| Код запчастини | AUG10682 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | DAF LF45 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 920 ₴


