Кільце ABS DAF CF 65 CF 75 CF 85 XF 95 XF 105 LF LF 45 LF 55 1657638 1805824

610 ₴
- В наявності
- Код: 0106004-VDN
- +380 (67) 409-10-60 Відділ продажу
- +380 (67) 343-25-60 Костянтин
Кільце ABS DAF CF 65, CF 75, CF 85, XF 95, XF 105 1657638, 1805824
| Монтажна позиція | задн |
| Сторона монтажу | прав / лів |
| Внутрішній діаметр | 169.0 мм |
| Зовнішній діаметр | 212.0 мм/183.0 мм |
| Товщина | 18.0 мм/ 2.0 мм |
у нас широкий асортимент запчастин для вантажних автомобілів MAN, MERCEDES, VOLVO, DAF, RENAULT, SCANIA, IVECO. Запчастини напівпричіпів причепів SCHMITZ, до осей BPW, SAF, ROR, GIGANT.У нас Ви можете купити запчастини за найнижчими цінами, ознайомитися з характеристиками деталей. Наші фахівці допоможуть підібрати потрібні запчастини, отримати інформацію про виробника запчастин замовити як оригінальні, так і аналоги запчастин. Постачання запчастин відбувається з власного складу, заказ запчастин із Польщі здійснюється до чотирьох днів.
Запчастини для вантажних автомобілів
Запчастини на Автомобілі моделі DAF, 45, LF45, 55, LF55, 65, CF65, 75, CF75, 85, CF85, ATI 95, 95XF, XF 95, XF105
Запчасти на Автомобили модели IVECO, Eurocargo, EuroTech, EuroStar, EuroTrakkerr, Stralis, City Class, Domino 2001, Eurotech Cursor, Eurotrakker Cursor ,Daily, Cargo
Запчастин на Автомобілі моделі MAN, G-series, L2000, M-series, M90, M2000, F-series, F90, F2000, TG-A
Запчастин на Автомобілі моделі MERCEDES, L-series, T2, Vario, LP, LK-series, Atego, NG-series, MK-series, SK-series, Actros, Axor, Econic, Sprinter, Vario
Запчасти на Автомобили модели, RENAULT, B-Messenger, Mascott, S-Midliner, M-Midliner, Midlum, G-Manager, R-Major, Premium, Kerax, AE-Magnum, Magnum EuroTech, Master, Trafic, Kangoo,DXI 11, 12, 13
Запчастин на Автомобілі моделі, SCANIA, 3-series, 93, 113, 143, 4-series, R-serie, 94, 114, 124, 144, 164
Запчастин на Автомобілі моделі, FLC, FL-6, FS-7, FL-7, FL-10, FL-12, FM-7, FM-9, FM-10, FM-12, F-10, F-12, F-16, FH-12, FH-16, FH13
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vaden Original |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Код запчастини | 0106004-VDN |
| Сумісність з маркою | Daf |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оригінальні номери | 1657638, 1805824 |
| Марка | Daf |
- Ціна: 610 ₴


