Накінечник тяги КПП Iveco Stralis Trakker EuroTrakker EuroCargo 8198187 42485638


Накінечник тяги КПП Iveco Stralis Trakker EuroTrakker EuroCargo 8198187 42485638
| Зовнішній розмір різблення | M10 мм |
| Зовнішнє різблення | 1.5 мм |
| Внутрішній розмір різблення | M12 мм |
| Внутрішнє різблення | 1.75 мм |
| Довжина | 55.0 мм |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Scania |
| Тип техники | Грузовой автомобиль |
| Тип запчасти | Аналог |
| Страна производитель | Турция |
| Производитель | STR |
| Код запчасти | STR-100301 |
| Состояние | Новое |
| Кросс-номери | 8198187 42485638 |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Scania |
Информация для заказа
- Цена: 410 ₴


