Гальмівний диск передній MB ATEGO 9754210012 9754210112 9754210212


Гальмівний диск передній MB ATEGO 9754210012 9754210112 9754210212
| Монтажна позиція | передн |
| Сторона монтажу | Прав / Лів |
| Зовнішній діаметр | 377.0 мм |
| Товщина | 45.0 мм |
| Мінімальна товщина | 37.0 мм |
| Загальна висота | 134.0 мм |
| Кількість монтажних отворів | 14.0 шт |
| Тип диска | Вентильований |
| Обробка | високовуглецева |
| Діаметр монтажного отвору | 168 мм |
| Діаметр отвору | 14.5 мм/138.0 мм |
| Гальмівна система | KNORR SB / SN6 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Вентилируемые |
| Тип техники | Грузовой автомобиль |
| Тип запчасти | Аналог |
| Производитель | SBP |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | 02-ME018 |
| Состояние | Новое |
| Кросс-номери | 9754210012 9754210112 9754210212 |
| Толщина | 45 мм |
| Высота | 134 мм |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 138 мм |
| Число отверстий | 14 шт |
| Назначение | Передние колеса |
Информация для заказа
- Цена: 3 360 ₴


