Сайлентблок балансира ресори ROR 100587 SUS2 50.01.24

Сайлентблок балансира ресори ROR 100587 SUS2 50.01.24
| Висота | 112,5 мм |
| Внутрішній діаметр | 41,5 мм |
| Зовнішній діаметр | 89,5 мм |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Industrias Onyarbi |
| Страна производитель | Испания |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Грузовой автомобиль |
| Код запчасти | ON 50.01.24 |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 2 680 ₴


