Підшипник коробки передач ZF ECOMID DAF IVECO MAN RVI 1804183 1905453 81934100092 5001836812

4 300 ₴
- В наличии
- Код: 98531245
+380674091060
- +380 (67) 409-10-60 Відділ продажу
- +380 (67) 343-25-60 Костянтин
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Підшипник коробки передач ZF ECOMID DAF IVECO MAN RVI 1804183 1905453 81934100092 5001836812
| Внутрішній діаметр | 50.8 мм |
| Зовнішній діаметр | 104.7 мм |
| Товщина | 36.5 мм |
| Виробник коробки передач | ZF |
| Серія коробки передач | ECOMID |
| Тип коробки передач | 8 S 180 ;8 S 2101 BO |
| Ідентифікаційний номер коробки передач | 1304.044.102 ;1304.054.114 ;1304.054.156 |
У нас широкий асортимент запчастин до вантажних автомобілів MAN, MERCEDES, VOLVO, DAF, RENAULT, SCANIA, IVECO. Запчастини напівпричепів причепів SCHMITZ, до осей BPW, SAF, ROR, GIGANT. У нас Ви можете купити запчастини за найнижчими цінами, ознайомитися з характеристиками деталей. Наші фахівці допоможуть підібрати потрібні запчастини, отримати інформацію про виробника запчастин замовити як оригінальні так і аналоги запчастин. Постачання запчастин здійснюється з власного складу, замовлення запчастин з Польщі здійснюється до чотирьох днів.
Запчастини для вантажних автомобілів Запчастини на Автомобілі моделі DAF, 45, LF45, 55, LF55, 65, CF65, 75, CF75, 85, CF85, ATI 95, 95XF, XF 95, XF105 Запчастини на Автомобілі моделі IVECO, Eurocargo, EuroTech, EuroStar, EuroTrakkerr, Stralis, City Class, Domino 2001, Eurotech Cursor, Eurotrakker Cursor ,Daily, Cargo Запчастини на Автомобілі моделі MAN, G-series, L2000, M-series, M90, M2000, F-series, F90, F2000, TG-A Запчастини на Автомобілі моделі MERCEDES, L-Series, T2, Vario, LP, LK-Series, Atego, NG-Series, MK-Series, SK-Series, Actros, Axor, Econic,Sprinter, Vario Запчастини на Автомобілі моделі RENAULT, B-Messenger, Mascott, S-Midliner, M-Midliner, Midlum, G-Manager, R-Major, Premium, Kerax, AE-Magnum, Magnum EuroTech, Master, Trafic, Kangoo, DXI 11, 12, 13 Запчастини на Автомобілі моделі SCANIA, 3-series, 93, 113, 143, 4-series,R-serie, 94, 114, 124, 144, 164 Запчастини на Автомобілі моделі VOLVO FLC, FL-6, FS-7, FL-7, FL-10, FL-12, FM-7, FM-9, FM-10, FM-12, F-10, F-12, F-16, FH-12, FH-16, FH13Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Euroricambi |
| Тип техники | Грузовой автомобиль |
| Страна производитель | Италия |
| Тип запчасти | Аналог |
| Состояние | Новое |
| Код запчасти | 98531245 |
Информация для заказа
- Цена: 4 300 ₴


