Підшипник коробки передач ZF ECOSPLIT NEW ECOSPLIT ECOMID DAF IVECO MAN 69589 93156500


1 630 ₴
- В наличии
- Код: 98530174
+380674091060
- +380 (67) 409-10-60 Відділ продажу
- +380 (67) 343-25-60 Костянтин
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Підшипник коробки передач ZF ECOSPLIT NEW ECOSPLIT ECOMID DAF IVECO MAN 69589 93156500
| Внутрішній діаметр | 42.07 мм |
| Зовнішній діаметр | 82.9 мм |
| Товщина | 40.39 мм |
| Виробник коробки передач | ZF |
| Серія коробки передач | ECOSPLIT III ;NEW ECOSPLIT ;ECOMID ;ECOSPLIT ;ECOSPLIT II |
| Тип коробки передач | 16 S 221 IT ;16 S 2321 TD ;8 S 180 ;16 S 181 ;16 S 151 ;16 S 150 NMV ;16 S 2520 TO ;16 S 220 TD ;16 S 221 SFA ;16 S 221 PTO ;8 S 2101 BO ;16 S 151 NMV ;16 S 151 WSK ;16 S 221 WSK ;8 S 151 ;16 S 221 ;16 S 221 NMV ;16 S 151 SFA ;12 S 2331 TD ;6 S 1600 |
| Ідентифікаційний номер коробки передач | 1304.044.102 ;1304.054.114 ;1304.054.156 ;1313.062.005 ;1315.051.760 ;1315.051.978 ;1316.031.004 ;1316.051.196 ;1316.055.224 ;1316.055.244 ;1343.001.002 ;1343.002.001 ;1344.050.059 ;1366.050.030 |
| Тип підшипника | конічні підшипники |
У нас широкий асортимент запчастин до вантажних автомобілів MAN, MERCEDES, VOLVO, DAF, RENAULT, SCANIA, IVECO. Запчастини напівпричепів причепів SCHMITZ, до осей BPW, SAF, ROR, GIGANT. У нас Ви можете купити запчастини за найнижчими цінами, ознайомитися з характеристиками деталей. Наші фахівці допоможуть підібрати потрібні запчастини, отримати інформацію про виробника запчастин замовити як оригінальні так і аналоги запчастин. Постачання запчастин здійснюється з власного складу, замовлення запчастин з Польщі здійснюється до чотирьох днів.
Запчастини для вантажних автомобілів Запчастини на Автомобілі моделі DAF, 45, LF45, 55, LF55, 65, CF65, 75, CF75, 85, CF85, ATI 95, 95XF, XF 95, XF105 Запчастини на Автомобілі моделі IVECO, Eurocargo, EuroTech, EuroStar, EuroTrakkerr, Stralis, City Class, Domino 2001, Eurotech Cursor, Eurotrakker Cursor ,Daily, Cargo Запчастини на Автомобілі моделі MAN, G-series, L2000, M-series, M90, M2000, F-series, F90, F2000, TG-A Запчастини на Автомобілі моделі MERCEDES, L-Series, T2, Vario, LP, LK-Series, Atego, NG-Series, MK-Series, SK-Series, Actros, Axor, Econic,Sprinter, Vario Запчастини на Автомобілі моделі RENAULT, B-Messenger, Mascott, S-Midliner, M-Midliner, Midlum, G-Manager, R-Major, Premium, Kerax, AE-Magnum, Magnum EuroTech, Master, Trafic, Kangoo, DXI 11, 12, 13 Запчастини на Автомобілі моделі SCANIA, 3-series, 93, 113, 143, 4-series,R-serie, 94, 114, 124, 144, 164 Запчастини на Автомобілі моделі VOLVO FLC, FL-6, FS-7, FL-7, FL-10, FL-12, FM-7, FM-9, FM-10, FM-12, F-10, F-12, F-16, FH-12, FH-16, FH13Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Euroricambi |
| Тип техники | Грузовой автомобиль |
| Страна производитель | Италия |
| Тип запчасти | Аналог |
| Состояние | Новое |
| Код запчасти | 98530174 |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Daf |
Информация для заказа
- Цена: 1 630 ₴


