Повітряний бачок 25л 15 Бар VOLVO FH12 FH16 FM12 FM9 20948176 20579604

Повітряний бачок 25л 15 Бар VOLVO FH12 FH16 FM12 FM9 20948176 20579604
| Ємність | 25.0 л |
| Тиск | 15.0 Бар |
| Діаметр | 276.0 мм |
| Довжина | 490.0 мм |
| Розмір різьби | M22 мм |
| Крок різблення | 1.5 мм |
| Кількість конекторів | 5.0 шт |
| Відстань між монтажними отворами | 120.0 мм |
| Матеріал | Сталь |
У нас широкий асортимент запчастин до вантажних автомобілів MAN, MERCEDES, VOLVO, DAF, RENAULT, SCANIA, IVECO. Запчастини напівпричепів причепів SCHMITZ, до осей BPW, SAF, ROR, GIGANT. У нас Ви можете купити запчастини за найнижчими цінами, ознайомитися з характеристиками деталей. Наші фахівці допоможуть підібрати потрібні запчастини, отримати інформацію про виробника запчастин замовити як оригінальні так і аналоги запчастин. Постачання запчастин здійснюється з власного складу, замовлення запчастин з Польщі здійснюється до чотирьох днів.
Запчастини для вантажних автомобілів Запчастини на Автомобілі моделі DAF, 45, LF45, 55, LF55, 65, CF65, 75, CF75, 85, CF85, ATI 95, 95XF, XF 95, XF105 Запчастини на Автомобілі моделі IVECO, Eurocargo, EuroTech, EuroStar, EuroTrakkerr, Stralis, City Class, Domino 2001, Eurotech Cursor, Eurotrakker Cursor ,Daily, Cargo Запчастини на Автомобілі моделі MAN, G-series, L2000, M-series, M90, M2000, F-series, F90, F2000, TG-A Запчастини на Автомобілі моделі MERCEDES, L-Series, T2, Vario, LP, LK-Series, Atego, NG-Series, MK-Series, SK-Series, Actros, Axor, Econic,Sprinter, Vario Запчастини на Автомобілі моделі RENAULT, B-Messenger, Mascott, S-Midliner, M-Midliner, Midlum, G-Manager, R-Major, Premium, Kerax, AE-Magnum, Magnum EuroTech, Master, Trafic, Kangoo, DXI 11, 12, 13 Запчастини на Автомобілі моделі SCANIA, 3-series, 93, 113, 143, 4-series,R-serie, 94, 114, 124, 144, 164 Запчастини на Автомобілі моделі VOLVO FLC, FL-6, FS-7, FL-7, FL-10, FL-12, FM-7, FM-9, FM-10, FM-12, F-10, F-12, F-16, FH-12, FH-16, FH13Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CDC Pneumatics |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | PN-AT120 |
| Марка | Volvo |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Volvo |
Информация для заказа
- Цена: 2 730 ₴


