Комплект гальмівних накладок IVECO EUROCARGO

Комплект гальмівних накладок IVECO EUROCARGO 2-ий Ремонт
| O бараб. | 360 мм |
| R | 163 мм |
| Вага | 7,53 кг |
| Гальмівна накладка | 2-й надлишковий розмір |
| Довжина всередині | 316 мм |
| Довжина зовні | 347 мм |
| Заклепки у комплекті накладок | 72 |
| Контакт попередження про знос | підготовано для індикатора попередження про знос |
| Схема розточування/кількість отворів | 18 |
| також як універсальний виріб, див. № артикула | K19503.2-F3653 |
| Тип заклепок | 8x15 |
| Товщина | 18,0 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Якість | 1637 |
у нас широкий асортимент запчастин до вантажних автомобілів MAN, MERCEDES, VOLVO, DAF, RENAULT, SCANIA, IVECO. Запчастини напівпричепів причепів SCHMITZ, до осей BPW, SAF, ROR, GIGANT. У нас Ви можете купити запчастини за найнижчими цінами, ознайомитися з характеристиками деталей. Наші фахівці допоможуть підібрати потрібні запчастини, отримати інформацію про виробника запчастин замовити як оригінальні так і аналоги запчастин. Постачання запчастин здійснюється з власного складу, замовлення запчастин з Польщі здійснюється до чотирьох днів.
Запчастини для вантажних автомобілів Запчастини на Автомобілі моделі DAF, 45, LF45, 55, LF55, 65, CF65, 75, CF75, 85, CF85, ATI 95, 95XF, XF 95, XF105 Запчастини на Автомобілі моделі IVECO, Eurocargo, EuroTech, EuroStar, EuroTrakkerr, Stralis, City Class, Domino 2001, Eurotech Cursor, Eurotrakker Cursor ,Daily, Cargo Запчастини на Автомобілі моделі MAN, G-series, L2000, M-series, M90, M2000, F-series, F90, F2000, TG-A Запчастини на Автомобілі моделі MERCEDES, L-Series, T2, Vario, LP, LK-Series, Atego, NG-Series, MK-Series, SK-Series, Actros, Axor, Econic,Sprinter, Vario Запчастини на Автомобілі моделі RENAULT, B-Messenger, Mascott, S-Midliner, M-Midliner, Midlum, G-Manager, R-Major, Premium, Kerax, AE-Magnum, Magnum EuroTech, Master, Trafic, Kangoo, DXI 11, 12, 13 Запчастини на Автомобілі моделі SCANIA, 3-series, 93, 113, 143, 4-series,R-serie, 94, 114, 124, 144, 164 Запчастини на Автомобілі моделі VOLVO FLC, FL-6, FS-7, FL-7, FL-10, FL-12, FM-7, FM-9, FM-10, FM-12, F-10, F-12, F-16, FH-12, FH-16, FH13Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип запчасти | Аналог |
| Производитель | Fomar Friction |
| Страна производитель | Польша |
| Тип техники | Грузовой автомобиль |
| Код запчасти | 65011819N20A4RV |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Iveco |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Iveco |
| Модель | EuroCargo |
Информация для заказа
- Цена: 4 720 ₴


