Віскомуфта вентилятора охолодження IVECO EUROSTAR EUROTRAKKER EUROTECH TRAKKER


14 180 ₴
- В наличии
- Код: 7053118COJ
+380963463330
- +380 (67) 409-10-60 Відділ продажу
- +380 (67) 343-25-60 Костянтин
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Віскомуфта вентилятора охолодження IVECO EUROSTAR EUROTRAKKER EUROTECH TRAKKER
| Тип | тепловий |
| Вентилятор | Немає |
| Зовнішній діаметр | 240.0 мм |
| Загальна висота | 120.0 мм |
| Кількість монтажних отворів | 4.0 шт |
| Відстань між отворами для кріплення вентилятора | 215.0 мм |
| Кількість отворів для кріплення вентилятора | 6.0 шт |
| Діаметр кромки | 125.0 мм |
| Діаметр отворів для фланців | 9.0 мм |
| Відстань між фітингами | 105.0 мм |
у нас широкий асортимент запчастин до вантажних автомобілів MAN, MERCEDES, VOLVO, DAF, RENAULT, SCANIA, IVECO. Запчастини напівпричепів причепів SCHMITZ, до осей BPW, SAF, ROR, GIGANT. У нас Ви можете купити запчастини за найнижчими цінами, ознайомитися з характеристиками деталей. Наші фахівці допоможуть підібрати потрібні запчастини, отримати інформацію про виробника запчастин замовити як оригінальні так і аналоги запчастин. Постачання запчастин здійснюється з власного складу, замовлення запчастин з Польщі здійснюється до чотирьох днів.
Запчастини для вантажних автомобілів Запчастини на Автомобілі моделі DAF, 45, LF45, 55, LF55, 65, CF65, 75, CF75, 85, CF85, ATI 95, 95XF, XF 95, XF105 Запчастини на Автомобілі моделі IVECO, Eurocargo, EuroTech, EuroStar, EuroTrakkerr, Stralis, City Class, Domino 2001, Eurotech Cursor, Eurotrakker Cursor ,Daily, Cargo Запчастини на Автомобілі моделі MAN, G-series, L2000, M-series, M90, M2000, F-series, F90, F2000, TG-A Запчастини на Автомобілі моделі MERCEDES, L-Series, T2, Vario, LP, LK-Series, Atego, NG-Series, MK-Series, SK-Series, Actros, Axor, Econic,Sprinter, Vario Запчастини на Автомобілі моделі RENAULT, B-Messenger, Mascott, S-Midliner, M-Midliner, Midlum, G-Manager, R-Major, Premium, Kerax, AE-Magnum, Magnum EuroTech, Master, Trafic, Kangoo, DXI 11, 12, 13 Запчастини на Автомобілі моделі SCANIA, 3-series, 93, 113, 143, 4-series,R-serie, 94, 114, 124, 144, 164 Запчастини на Автомобілі моделі VOLVO FLC, FL-6, FS-7, FL-7, FL-10, FL-12, FM-7, FM-9, FM-10, FM-12, F-10, F-12, F-16, FH-12, FH-16, FH13Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Грузовой автомобиль |
| Производитель | Cojali |
| Страна производитель | Испания |
| Тип запчасти | Аналог |
| Код запчасти | EP300402 |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Iveco |
Информация для заказа
- Цена: 14 180 ₴


