Комплект підшипника колеса DAF CF XF LF

Комплект підшипника колеса DAF CF XF LF
| Монтажна позиція | задн |
| Сторона монтажу | Прав / Лівий |
| Зовнішній діаметр підшипника | 148.0 мм |
| Внутрішній діаметр підшипника | 100.0 мм |
| Висота | 135.0 мм |
у нас широкий асортимент запчастин до вантажних автомобілів MAN, MERCEDES, VOLVO, DAF, RENAULT, SCANIA, IVECO. Запчастини напівпричепів причепів SCHMITZ, до осей BPW, SAF, ROR, GIGANT. У нас Ви можете купити запчастини за найнижчими цінами, ознайомитися з характеристиками деталей. Наші фахівці допоможуть підібрати потрібні запчастини, отримати інформацію про виробника запчастин замовити як оригінальні так і аналоги запчастин. Постачання запчастин здійснюється з власного складу, замовлення запчастин з Польщі здійснюється до чотирьох днів.
Запчастини для вантажних автомобілів Запчастини на Автомобілі моделі DAF, 45, LF45, 55, LF55, 65, CF65, 75, CF75, 85, CF85, ATI 95, 95XF, XF 95, XF105 Запчастини на Автомобілі моделі IVECO, Eurocargo, EuroTech, EuroStar, EuroTrakkerr, Stralis, City Class, Domino 2001, Eurotech Cursor, Eurotrakker Cursor ,Daily, Cargo Запчастини на Автомобілі моделі MAN, G-series, L2000, M-series, M90, M2000, F-series, F90, F2000, TG-A Запчастини на Автомобілі моделі MERCEDES, L-Series, T2, Vario, LP, LK-Series, Atego, NG-Series, MK-Series, SK-Series, Actros, Axor, Econic,Sprinter, Vario Запчастини на Автомобілі моделі RENAULT, B-Messenger, Mascott, S-Midliner, M-Midliner, Midlum, G-Manager, R-Major, Premium, Kerax, AE-Magnum, Magnum EuroTech, Master, Trafic, Kangoo, DXI 11, 12, 13 Запчастини на Автомобілі моделі SCANIA, 3-series, 93, 113, 143, 4-series,R-serie, 94, 114, 124, 144, 164 Запчастини на Автомобілі моделі VOLVO FLC, FL-6, FS-7, FL-7, FL-10, FL-12, FM-7, FM-9, FM-10, FM-12, F-10, F-12, F-16, FH-12, FH-16, FH13
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Грузовой автомобиль |
| Тип запчасти | Аналог |
| Производитель | SKF |
| Страна производитель | Германия |
| Код запчасти | VKBA 5431 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Daf |
| Ширина | 135 мм |
| Внутренний диаметр | 100 мм |
| Внешний диаметр | 148 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Daf |
Информация для заказа
- Цена: 14 890 ₴


