Ступиця передня Iveco Stralis Trakker EuroTrakker

Ступиця передня Iveco Stralis Trakker EuroTrakker
| O отвору | 22 мм |
| Висота | 188 мм |
| Внутрішній діаметр 1 | 120 мм |
| Внутрішній діаметр 2 | 130 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без підшипника колеса |
| Зовнішній діаметр | 383 мм |
| Кількість отворів | 10 |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип техники | Грузовой автомобиль |
| Тип запчасти | Аналог |
| Производитель | EMMERRE |
| Страна производитель | Италия |
| Код запчасти | 7188706 |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Iveco |
| Модель | Stralis |
Информация для заказа
- Цена: 8 190 ₴


