Віскомуфта вентилятора охолодження IVECO EUROCARGO EUROSTAR EUROTECH EUROTRAKKER




6 200 ₴
- В наличии
- Код: PR 1720-7053107
+380674091060
- +380 (67) 409-10-60 Відділ продажу
- +380 (67) 343-25-60 Костянтин
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Віскомуфта вентилятора охолодження IVECO EUROCARGO EUROSTAR EUROTECH EUROTRAKKER
| D1 | 200 мм |
| D2 | 180 мм |
| O окружності центрів отворів | 9 мм |
| O окружності центрів отворів маточини | 105 мм |
| O фланця | 125 мм |
| Висота | 128 мм |
| Зовнішній діаметр | 233 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Кількість нарізних отворів | 6 |
| Обігрів/охолодження | без вентилятора |
| Обігрів/охолодження | для ТЗ з вентилятором (рідинна муфта) |
| Режим роботи | термічний |
| Розмір нарізі | M8 |
у нас широкий асортимент запчастин до вантажних автомобілів MAN, MERCEDES, VOLVO, DAF, RENAULT, SCANIA, IVECO. Запчастини напівпричепів причепів SCHMITZ, до осей BPW, SAF, ROR, GIGANT. У нас Ви можете купити запчастини за найнижчими цінами, ознайомитися з характеристиками деталей. Наші фахівці допоможуть підібрати потрібні запчастини, отримати інформацію про виробника запчастин замовити як оригінальні так і аналоги запчастин. Постачання запчастин здійснюється з власного складу, замовлення запчастин з Польщі здійснюється до чотирьох днів.
Запчастини для вантажних автомобілів Запчастини на Автомобілі моделі DAF, 45, LF45, 55, LF55, 65, CF65, 75, CF75, 85, CF85, ATI 95, 95XF, XF 95, XF105 Запчастини на Автомобілі моделі IVECO, Eurocargo, EuroTech, EuroStar, EuroTrakkerr, Stralis, City Class, Domino 2001, Eurotech Cursor, Eurotrakker Cursor ,Daily, Cargo Запчастини на Автомобілі моделі MAN, G-series, L2000, M-series, M90, M2000, F-series, F90, F2000, TG-A Запчастини на Автомобілі моделі MERCEDES, L-Series, T2, Vario, LP, LK-Series, Atego, NG-Series, MK-Series, SK-Series, Actros, Axor, Econic,Sprinter, Vario Запчастини на Автомобілі моделі RENAULT, B-Messenger, Mascott, S-Midliner, M-Midliner, Midlum, G-Manager, R-Major, Premium, Kerax, AE-Magnum, Magnum EuroTech, Master, Trafic, Kangoo, DXI 11, 12, 13 Запчастини на Автомобілі моделі SCANIA, 3-series, 93, 113, 143, 4-series,R-serie, 94, 114, 124, 144, 164 Запчастини на Автомобілі моделі VOLVO FLC, FL-6, FS-7, FL-7, FL-10, FL-12, FM-7, FM-9, FM-10, FM-12, F-10, F-12, F-16, FH-12, FH-16, FH13
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип техники | Грузовой автомобиль |
| Тип запчасти | Аналог |
| Производитель | Profit |
| Страна производитель | Чехия |
| Код запчасти | PR 1720-7053107 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Вентилятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Iveco |
Информация для заказа
- Цена: 6 200 ₴


