Диск гальмівний IVECO STRALIS TRAKKER EUROTRAKKER 7184136 7189475 2992477 7184136 7189475

5 460 ₴
- В наличии
- Код: PR BR0006
+380963463330
- +380 (67) 409-10-60 Відділ продажу
- +380 (67) 343-25-60 Костянтин
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Диск тормозной IVECO 436X45 BR0006
| O окружності центрів отворів | 240 мм |
| O отвору маточини | 210 мм |
| Вага | 33,5 кг |
| Висота | 139 мм |
| Зовнішній діаметр | 432 мм |
| Кількість отворів | 12 |
| Мін. товщина | 37 мм |
| Місце монтажу | спереду та ззаду |
| Розмір нарізі | M 16 |
| Тип гальмівного диска | З внутрішньою вентиляцією |
| Товщина | 45 мм |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Profit |
| Страна производитель | Чехия |
| Тип | Вентилируемые |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Грузовой автомобиль |
| Код запчасти | PR BR0006 |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Iveco |
Информация для заказа
- Цена: 5 460 ₴


