Колодки гальмівні VOLVO FH FH16 FM FMX RVI MAGNUM PREMIUM 29174 WVA 5001864363 7421496555 JCA1257.00


3 990 ₴
- В наявності
- Код: JCA1257.00
- +380 (67) 409-10-60 Відділ продажу
- +380 (67) 343-25-60 Костянтин
у нас широкий асортимент запчастин для вантажних автомобілів MAN, MERCEDES, VOLVO, DAF, RENAULT, SCANIA, IVECO. Запчастини напівпричіпів причепів SCHMITZ, до осей BPW, SAF, ROR, GIGANT.У нас Ви можете купити запчастини за найнижчими цінами, ознайомитися з характеристиками деталей. Наші фахівці допоможуть підібрати потрібні запчастини, отримати інформацію про виробника запчастин замовити як оригінальні, так і аналоги запчастин. Постачання запчастин відбувається з власного складу, заказ запчастин із Польщі здійснюється до чотирьох днів.
Запчастини для вантажних автомобілів
Запчастини на Автомобілі моделі DAF, 45, LF45, 55, LF55, 65, CF65, 75, CF75, 85, CF85, ATI 95, 95XF, XF 95, XF105
Запчасти на Автомобили модели IVECO, Eurocargo, EuroTech, EuroStar, EuroTrakkerr, Stralis, City Class, Domino 2001, Eurotech Cursor, Eurotrakker Cursor ,Daily, Cargo
Запчастин на Автомобілі моделі MAN, G-series, L2000, M-series, M90, M2000, F-series, F90, F2000, TG-A
Запчастин на Автомобілі моделі MERCEDES, L-series, T2, Vario, LP, LK-series, Atego, NG-series, MK-series, SK-series, Actros, Axor, Econic, Sprinter, Vario
Запчасти на Автомобили модели, RENAULT, B-Messenger, Mascott, S-Midliner, M-Midliner, Midlum, G-Manager, R-Major, Premium, Kerax, AE-Magnum, Magnum EuroTech, Master, Trafic, Kangoo,DXI 11, 12, 13
Запчастин на Автомобілі моделі, SCANIA, 3-series, 93, 113, 143, 4-series, R-serie, 94, 114, 124, 144, 164
Запчастин на Автомобілі моделі, FLC, FL-6, FS-7, FL-7, FL-10, FL-12, FM-7, FM-9, FM-10, FM-12, F-10, F-12, F-16, FH-12, FH-16, FH13
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remsa |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип | Дискові |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Код запчастини | JCA1257.00 |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Довжина | 249.5 мм |
| Висота | 106.8 мм |
| Товщина | 29 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оригінальні номери | 29174 WVA, 5001864363, 7421496555 |
| Марка | Renault |
- Ціна: 3 990 ₴


