Маточина колеса SAF PU SK SKRB SKRLB SCHMITZ CARGOBULL ROTOS


Маточина колеса SAF PU SK SKRB SKRLB SCHMITZ CARGOBULL ROTOS
| Монтажна позиція | передн / задн |
| Сторона монтажу | Прав / Лів |
| Кількість отворів | 12.0 шт |
| Діаметр кромки | 196.0 мм |
| Діаметр кромки 2 | 82.0 мм |
| Висота | 196.0 мм |
у нас широкий асортимент запчастин до вантажних автомобілів MAN, MERCEDES, VOLVO, DAF, RENAULT, SCANIA, IVECO. Запчастини напівпричепів причепів SCHMITZ, до осей BPW, SAF, ROR, GIGANT. У нас Ви можете купити запчастини за найнижчими цінами, ознайомитися з характеристиками деталей. Наші фахівці допоможуть підібрати потрібні запчастини, отримати інформацію про виробника запчастин замовити як оригінальні так і аналоги запчастин. Постачання запчастин здійснюється з власного складу, замовлення запчастин з Польщі здійснюється до чотирьох днів.
Запчастини для вантажних автомобілів Запчастини на Автомобілі моделі DAF, 45, LF45, 55, LF55, 65, CF65, 75, CF75, 85, CF85, ATI 95, 95XF, XF 95, XF105 Запчастини на Автомобілі моделі IVECO, Eurocargo, EuroTech, EuroStar, EuroTrakkerr, Stralis, City Class, Domino 2001, Eurotech Cursor, Eurotrakker Cursor ,Daily, Cargo Запчастини на Автомобілі моделі MAN, G-series, L2000, M-series, M90, M2000, F-series, F90, F2000, TG-A Запчастини на Автомобілі моделі MERCEDES, L-Series, T2, Vario, LP, LK-Series, Atego, NG-Series, MK-Series, SK-Series, Actros, Axor, Econic,Sprinter, Vario Запчастини на Автомобілі моделі RENAULT, B-Messenger, Mascott, S-Midliner, M-Midliner, Midlum, G-Manager, R-Major, Premium, Kerax, AE-Magnum, Magnum EuroTech, Master, Trafic, Kangoo, DXI 11, 12, 13 Запчастини на Автомобілі моделі SCANIA, 3-series, 93, 113, 143, 4-series,R-serie, 94, 114, 124, 144, 164 Запчастини на Автомобілі моделі VOLVO FLC, FL-6, FS-7, FL-7, FL-10, FL-12, FM-7, FM-9, FM-10, FM-12, F-10, F-12, F-16, FH-12, FH-16, FH13
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Грузовой автомобиль |
| Тип запчасти | Аналог |
| Производитель | SKF |
| Страна производитель | Германия |
| Код запчасти | VKBA 5549 |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 112 мм |
| Внутренний диаметр | 82 мм |
| Внешний диаметр | 196 мм |
| Конструктивные особенности | С кольцом датчика ABS |
| Пользовательские характеристики | |
| Оригинальные номера | 3434365000 |
Информация для заказа
- Цена: 9 140 ₴


